foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

15 listopada o godz. 16:00 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 przy ul. Tarnopolskiej będzie miała miejsce prezentacja placówek oświatowych znajdujących się na terenie naszej dzielnicy. Nad całością czuwają panie: E. Duda i Z. Zappel, które opiekują się projektem „U nos w Mikulach”. Gościem specjalnym I festiwalu będzie aktor Teatru Nowego w Zabrzu p. Zbigniew Stryj.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!