foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Zorganizowaliśmy Międzynarodowy Turniej Koszykówki!

W Zespole Szkół numer 10 w Zabrzu odbył XIX Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Zabrza z okazji Święta Niepodległości. W zawodach uczestniczyły zespoły z Zabrza, Bytomia, Sosnowca, Krakowa, Rybnika oraz ukraińskiego miasta Równe. Na parkiecie rywalizowali młodzicy, starsi oraz kadetki.

Międzynarodowy Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta z Okazji Święta Niepodległości

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!