foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Szanujmy swoje dziedzictwo i korzystajmy z dobrych przykładów - pod takim hasłem odbyła się niedawno gala „ U nos w Mikulach” . Była to pierwsza tego typu impreza, zorganizowana z inicjatywy Zespołu Szkół numer 10 w Zabrzu. Mieszkańcy dzielnicy spotkali się w Miejskim Ośrodku Kultury, aby wspólnie podzielić się wiedzą i wspomnieniami o gwarze i samych Mikulczycach.

Tak o naszej placówce pisały gazety i mówiły stacje telewizyjne!

link do galerii

„U nos w Mikulach” - pierwsza śląska gala w Mikulczycach - telewizja TVZ

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!