foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniu 13.12.2013 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Zabrzu Rokitnicy odbył się VII Zabrzański Festiwal Kolęd i Pastorałek. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział uczennice z klasy 2p: Angelika Sudoł i Ewa Romańczak, z 2o: Katarzyna Szostak z akompaniamentem Wojtka Stenzla i Michała Kozińskiego, a także Aleksandra Zaczyńska z akompaniamentem Daniela Turczyna. 


Nie mogło obyć się bez laurów, II miejsce w kategorii "soliści" zajęła Kasia Szostak.
Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!