foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC05752To już dziewiąty raz mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertu laureatów IX Miejskiego Konkursu Piosenki Religijnej, który - zgodnie z tradycją - miał miejsce w kościele św. Teresy w Mikulczycach. Obecni byli m.in.:  p. wiceprezydent J. Pawluch, biskup G. Kusz oraz Radni Miasta Zabrze. Tegoroczna edycja poświęcona była - nie przez przypadek - św. Janowi Pawłowi II. Na gali wystapiła nasza solistka M. Wojtek (nagrodzona I miejscem) i duet: K. Szostak i K. Jendrysik z akompaniamentem A. Kornackiej, M. Kozińskiego i D. Turczyna (I miejsce).

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, występującym w koncercie oraz organizatorkom.

http://www.tvzabrze.eu/aktualnosci/aktualnosci/

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!