foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Na 44 edycji eliminacji Wojewódzkich Konkursu Recytatorskiego "Poezja i proza na wschód od Bugu" jury przyznało naszym śpiewającym dziewczynom równorzędne pierwsze miejsca. Zatem: K. Jendrysik, K. Szostak i A. Rojek wystapią w Koncercie Laureatów w MOK -u w Biskupicach 17 czerwca o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż warto posłuchać naszych koleżanek w nowych aranżacjach znanych piosenek w wykonaniu oryginalnym - rosyjskim. Dla naszych dziewczyn śpiew w języku  sąsiadów nie jest niczym nowym, gdyż od zeszłorocznego konkursu przedstawiają utwory twórców rosyjskich w oryginale. W tym dniu usłyszymy także recytację fragm. prozy M. Bułhakowa w wykonaniu Darii Skierczyńskiej, która również zajęła I miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy za to, że jak zwykle nie zawiodły!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!