foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Na 44 edycji eliminacji Wojewódzkich Konkursu Recytatorskiego "Poezja i proza na wschód od Bugu" jury przyznało naszym śpiewającym dziewczynom równorzędne pierwsze miejsca. Zatem: K. Jendrysik, K. Szostak i A. Rojek wystapią w Koncercie Laureatów w MOK -u w Biskupicach 17 czerwca o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, gdyż warto posłuchać naszych koleżanek w nowych aranżacjach znanych piosenek w wykonaniu oryginalnym - rosyjskim. Dla naszych dziewczyn śpiew w języku  sąsiadów nie jest niczym nowym, gdyż od zeszłorocznego konkursu przedstawiają utwory twórców rosyjskich w oryginale. W tym dniu usłyszymy także recytację fragm. prozy M. Bułhakowa w wykonaniu Darii Skierczyńskiej, która również zajęła I miejsce.

Gratulujemy i dziękujemy za to, że jak zwykle nie zawiodły!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!