foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

nowaPracowniaInformatycznaDnia 12 czerwca w Zespole Szkół nr 10 odbyła się konferencja - uroczyste otwarcie nowej sali komputerowej, którą szkoła otrzymała w ramach projektu "Mam zawód mam pracę w regionie". Uroczystość tą uświetniła obecność: Pani prezydent M. Zabrze - Małgorzaty Mańki – Szulik, pani naczelnik - Ewy Wolnicy, Radnych Miasta Zabrze, dyrektorów ościennych szkół i przedstawicieli innowacyjnych projektów.

Przy okazji zostały przedstawione inne działania, które równolegle są realizowane w ZS10. Pierwszy wystąpił dr hab. inż. Zbigniew Paszenda, przedstawiciel Politechniki Śląskiej, pokrótce omówił naszą współpracę z Politechniką w zakresie Inżynierii Biomedycznej.

Następnie zostały przedstawione projekty: nowaPracowniaInformatyczna2

- innowacja o nazwie „Fizyka – Politechnika – Praca”; obejrzeliśmy film, na którym uczniowie przeprowadzali różne doświadczenia fizyczne, pokazali swoje działania w ramach przedsięwzięcia,

-  w ramach Leonardo da Vinci - projekt o nazwie Compile New Competencies and Implement them to Teaching - w skrócie: CNC&IT,

- PWP w edukacji Twój sukces,

- e-Teacher,

- Digital Print of Europe.

link do galerii

aktualności z dn. 13 czerwca

aktualności Urząd Miasta Zabrza

Prezentacja "Mam zawód mam pracę w regionie" - plik *.pdf

Projekty w Technikum nr 7 - plik pdf

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!