foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W dniach 2 czerwca - 7 czerwca 2014r. odbyło się w Hiszpanii - Ibi - piąte spotkanie w ramach projektu CNC&IT. W pierwszym dniu zwiedziliśmy instytut Aiju, debatowaliśmy nad wykonanymi zadaniami, zwiedziliśmy muzeum zabawek w Ibi. W drugim dniu zastanawialiśmy się nad dalszymi planami realizacji zadań projektu, podsumowaliśmy dotychczasowe działania, zwiedziliśmy szkołę w Ibi oraz fabrykę zabawek, która do produkcji używa maszyn CNC, zwiedziliśmy też kolejny zakład pracy Talles Tibii. Spotkanie było bardzo udane. Z niecierpliwością czekamy na następne, które odbędzie się w pierwszym tygodniu października w Słowenii.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!