foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W sobotę 7.06.2014r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Dzień Projektów poświęcony prezentacjom uczniów klas drugich gimnazjum. Wszystkie prace zostały oceniane przez trzyosobowe komisje, a uczniowie klas pierwszych mieli okazję przyglądać się starszym kolegom i zbierać pomysły na przyszły rok. Prace były jak zwykle bardzo zróżnicowane. Część została przygotowana przy pomocy narzędzi multimedialnych, inne metodą tradycyjną: w postaci plakatów lub makiet, nie zabrakło też przekąsek prezentujących kuchnię omawianych krajów.

Gratulujemy grupom, które zdobyły ocenę celującą oraz wszystkim pozostałym, którzy włożyli niemały trud w przygotowanie swoich prac.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!