W sobotę 7.06.2014r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Dzień Projektów poświęcony prezentacjom uczniów klas drugich gimnazjum. Wszystkie prace zostały oceniane przez trzyosobowe komisje, a uczniowie klas pierwszych mieli okazję przyglądać się starszym kolegom i zbierać pomysły na przyszły rok. Prace były jak zwykle bardzo zróżnicowane. Część została przygotowana przy pomocy narzędzi multimedialnych, inne metodą tradycyjną: w postaci plakatów lub makiet, nie zabrakło też przekąsek prezentujących kuchnię omawianych krajów.

Gratulujemy grupom, które zdobyły ocenę celującą oraz wszystkim pozostałym, którzy włożyli niemały trud w przygotowanie swoich prac.

link do galerii