foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

b_150_100_16777215_00_images_newsy_2013_2014_gala_komkursowa.JPGNasza artystyczna grupa zaprezentowała się z jak najlepszej strony - nie po raz pierwszy - na gali podsumowującej dwa konkursy: XVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Poezja i proza w języku Szekspira " i 44 Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Na wschód od Bugu". Warto było przyjść i posłuchać ciekawych interpretacji piosenek wykonywanych w języku angielskim i rosyjskim, bo przecież nasze śpiewające dziewczyny nie boją się wyzwań.

Dziękujemy za cały bardzo owocny rok pracy: K. Jendrysik, K. Szostak, A. Rojek oraz akompaniatorom, bez których niejedna piosenka nie miałaby takiego uroku: A. Kornackiej, M. Kozińskiemu i W. Stenzlowi.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!