foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

piosenkaJuż dziesiąty raz ZS nr 10 zorganizował miejski konkurs piosenki religijnej. Wzięło w nim udział około 170 osób. Po długich przesłuchaniach komisja wyłoniła najlepszych. Koncert laureatów i wręcznie nagród odbyło się 10 czerwca w kościele św. Teresy w Zabrzu Mikulczycach. Naszą szkołę reprezentowała Ola Rojek, która zajęła I miejsce. Podczas koncertu zgromadzeni goście razem odśpiewali ulubioną pieśń naszego papieża Jana Pawła II - "Barkę". piosenka 2

Serdecznie dziękujemy paniom, które zorganizowały konkurs: J. Wienchor, B. Baksik i D. Bieniek.

Wiadomości TVZ z dnia 10.06.2015r.

Gość Niedzielny - artykuł z dnia 11.06.2015r.

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!