foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

kwiatyJuż po raz dziewiąty Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu będzie miejscem spotkania nie tylko miłośników przyrody, ale i sztuki. Za sprawą Festiwalu Kwiatów, 20 i 21 czerwca powitamy lato, delektując się muzyką, poezją, sztukami pięknymi. Liczne warsztaty i prezentacje zadowolą także złaknionych wiedzy. Nade wszystko jednak, Festiwal Kwiatów będzie znakomitą okazją do rodzinnego, aktywnego i twórczego relaksu. Tym bardziej, że wstęp do Ogrodu i na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Zatem zapraszamy serdecznie - przede wszystkim - na występ naszych artystów, którzy zaprezentują się 21 czerwca w koncercie:

MŁODZI, UTALENTOWANI, Z PRZYSZŁOŚCIĄ /Aula Łąkowa/

15.00 – Koncert zabrzańskich laureatów ogólnopolskich konkursów artystycznych

Występują: Kinga Jendrysik, Katarzyna Szostak, Aleksandra Rojek, Milena Wojtek, Michał i Adam Kozińscy, Wojciech Stenzel, Agata Kornacka, spoza szkoły Anna Stryj.

Zapraszamy serdecznie. To nie będzie czas stracony!!!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!