Holewa 1W środę - 24 czerwca - p. Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik nagrodziła wyróżniających się na terenie miasta Zabrze uczniów wszystkich typów szkół. Wśród - około 30 osobowej grupy - młodzieży znalazła się uczennica naszego VII Liceum Ogólnokształcącego - Magdalena Holewa, która otrzymała "stypendium dla uzdolnionych dzieci i młodzieży". Gratulujemy kolejnego wyróżnienia.Holewa 2

Uroczystość uświetnił zespół artystyczny naszej szkoły - od lat wspierający imprezy miejskie - w składzie: Kinga Jendrysik, Aleksandra Rojek i Agata Kornacka i Wojciech Stenzel. Dziękujemy.

wiadomości TVZ z dnia 24.06.2015