foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Holewa 1W środę - 24 czerwca - p. Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik nagrodziła wyróżniających się na terenie miasta Zabrze uczniów wszystkich typów szkół. Wśród - około 30 osobowej grupy - młodzieży znalazła się uczennica naszego VII Liceum Ogólnokształcącego - Magdalena Holewa, która otrzymała "stypendium dla uzdolnionych dzieci i młodzieży". Gratulujemy kolejnego wyróżnienia.Holewa 2

Uroczystość uświetnił zespół artystyczny naszej szkoły - od lat wspierający imprezy miejskie - w składzie: Kinga Jendrysik, Aleksandra Rojek i Agata Kornacka i Wojciech Stenzel. Dziękujemy.

 wiadomości TVZ z dnia 24.06.2015

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!