foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Informujemy, że we wtorek tj. 30.06.2015r. od godz. 9:00 na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej uruchomiony zostanie serwis (www.oke.jaworzno.pl Serwis dla maturzystówumożliwiający tegorocznym maturzystom indywidualne zapoznanie się z wynikami egzaminu. Obowiązują loginy i hasła przekazane przez dyrektorów szkół zdającym w lutym bieżącego roku. 

Tego samego dnia od godz. 11:00 w szkole będzie można odbierać świadectwa dojrzałości.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!