foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 147626 czerwca na dziedzińcu szkoły zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2014/2015. Jak zaznaczał p. Dyrektor M. Mendecki wiele się działo. Wymienił uczniów, którzy szczególnie zasłużyli w tym roku na wyróżnienie m.in. Magdalenę Holewę, która otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz "stypendiów dla uzdolnionych dzieci i młodzieży" przyznaną przez p. Prezydent, grupę artystyczną, która cały rok uświetniała swoimi występami imprezy miejskie i zdobyła wiele prestiżowych nagród. P. Dyrektor zwrócił uwagę na wiele powziętych różnorakich działań, by tylko wymienić wymiany z różnymi krajami, które wzbogacały wiedzę uczniów i umiejętności językowe. Zakupione ciekawe sprzęty - drukarkę 3D, która wzbudziła sensację. Przede wszystkim zaś wręczył p. Dyrektor nagrody książkowe i świadectwa  z wyróżnieniem uczniom, którzy szczególnie wytrwale pracowali w tym roku szkolnym. Jeszcze raz gratulujemy.

To był owocny i pełen wrażeń rok. Mamy nadzieję, że 2015/2016 okaże się równie dobry, a może nawet lepszy, czego życzymy wszystkim, zarówno uczniom, jak i nauczycielom. A teraz wszyscy bezpiecznie wypoczywajmy!

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!