IMG 147626 czerwca na dziedzińcu szkoły zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2014/2015. Jak zaznaczał p. Dyrektor M. Mendecki wiele się działo. Wymienił uczniów, którzy szczególnie zasłużyli w tym roku na wyróżnienie m.in. Magdalenę Holewę, która otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz "stypendiów dla uzdolnionych dzieci i młodzieży" przyznaną przez p. Prezydent, grupę artystyczną, która cały rok uświetniała swoimi występami imprezy miejskie i zdobyła wiele prestiżowych nagród. P. Dyrektor zwrócił uwagę na wiele powziętych różnorakich działań, by tylko wymienić wymiany z różnymi krajami, które wzbogacały wiedzę uczniów i umiejętności językowe. Zakupione ciekawe sprzęty - drukarkę 3D, która wzbudziła sensację. Przede wszystkim zaś wręczył p. Dyrektor nagrody książkowe i świadectwa  z wyróżnieniem uczniom, którzy szczególnie wytrwale pracowali w tym roku szkolnym. Jeszcze raz gratulujemy.

To był owocny i pełen wrażeń rok. Mamy nadzieję, że 2015/2016 okaże się równie dobry, a może nawet lepszy, czego życzymy wszystkim, zarówno uczniom, jak i nauczycielom. A teraz wszyscy bezpiecznie wypoczywajmy!

link do galerii