foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KasiaSzostak17lipcaNZ To już drugi artykuł napiasany przez uczniów z zajęć dziennikarskich - tym razem Kewina Gołuzda, który postanowił opisać koleżankę ze szkoły - Katarzynę Szostak. Kasia  z kolei aktywnie uczestniczy w warsztatach artystycznych, gdzie doskonali swoje umiejętności w poezji śpiewanej.

Cieszymy się bardzo, że grupa prężnie działa i próbuje swoich sił na terenie miasta, publikując piersze artykuły, ale też z tego, że ich bohaterami stają się uzdolnieni młodzi ludzie z naszej szkoły.

Brawo! Byle tak dalej!

 

Poetycka matematyka O naszych codziennych zmaganiach można przeczytać w wakacyjnym wydaniu Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej. Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem.

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!