foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Pomino wakacji mamy dużo pracy. Przygotowujemy się - w ramach programu Leonardo da Vinci CNC&IT - do nastepnego wyjazdu - Krško w Słowenii. Wyjazd planowany jest w pierwszych dniach października. Do wyjazdu przygotowuje się trzech nauczycieli, w tym dyrektor M. Mendecki, i pięciu uczniów naszego technikum. Wyjazd będzie bardzo atrakcyjny. Podróż odbędzie się busem - więc po drodze  wiele atrakcji do zwiedzania. Jadąc do Słowenii planowany jest 5 godzinny przystanek w Wiedniu, natomiast w drodze powrotnej uczestnicy wyjazdu będą mogli podziwiać architekturę miasta Gratz lub Olomunca (oba miasta to perly architektury). CNC ITnowiny17lipca

Pobyt w Krško też zapowiada się bardzo ciekawie. Oprócz zajęć projektowych atrakcją z pewnością będzie zwiedzanie elektrowni atomowej w Krško http://www.nek.si/en, czy tez przygotowywany przez naszych gospodarzy Gokart race.

Przyjemnie jest przeczytać o naszych dokonaniach w miejscowej gazecie - za co bardzo dziekujemy redaktorom gazety Nowiny Zabrzańskie!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!