foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSCN1511Jak zwykle 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na dziedzińcu zebrała się cała, bardzo liczna młodzież ZS nr 10. Po części artystycznej, którą poprowadzili: Katarzyna Szostak i Konrad Chmieliński p. Dyrektor Mirosław Mendecki otworzył nowy rok szkolny 2014/2015. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz miasta, m.in. naczelnik Wydziału Kultury i Dziedzictwa p. Dorota Szatters.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!