foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSCN3562DSCN3563DSCN3566 Z przyjemnością informujemy, że aż dwie uczennice naszego liceum: Magda Archacka (2m) i Ola Zaczyńska (3o) otrzymały wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim "Polskie więźniarki w Ravensbriick". Wręczenie nagród będzie miało miejsce 19 września 2014r. w Krakowie. Dodatkowym wyróżnieniem jest publikacja wszystkich nagrodzonych prac. Jednocześnie nadmieniamy, że dla Oli to już druga nagroda w tym konkursie, gdyż w zeszłym roku również była laureatką.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów pisarskich.

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!