foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

b_150_100_16777215_00_images_galeria_wydarzenia_2014_2015_wizyta_w_zs17_DSC04400.jpg17 września grupa uczniów związanych z projektem CNC&IT brała udział w otwarciu pracowni CNC w ZCKOiZ w Zabrzu. Szkoła  znana jako "budowlanka", mieści się przy ulicy Piłsudskiego i również może się poszczyć wieloletnią tradycją w zawodach takich jak: technik budownictwa czy technik mechanik.  Obecnie uczy także grafików komputerowych i geodetów. Podobnie, jak nasza placówka,  bierze udział w projekcie "Mam zawód - mam pracę w regionie", w ramach którego zakupili maszynę CNC. Będą z niej korzystać przyszli technicy mechanicy o specjalności operator obrabiarek skrawających.

Temat ten jest bliski grupie projektowej CNC, która podczas swoich wyjazdów widziała wiele takich maszyn w pracowniach szkolnych i zakładach pracy. Niewykluczone jest, że nasi uczniowie będą mogli uczestniczyć w kursach programowania obrabiarek numerycznych organizowanych w ramach kolejnych międzyszkolnych projektów unijnych lub na zajęciach w naszej szkole.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!