foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

13.10.2014 r. odbyło się uroczyste, coroczne przyjęcie nowych uczniów do społeczności szkolnej. Klasy pierwsze zmierzyły się z nie lada wyzwaniami. Od grupowych po indywidualne DSCN1575 konkurencje mogli pokazać na co ich stać. Uczniowie musieli wykazać się sprytem, zaangażowaniem, ale przede wszystkim pomysłowością. Najbardziej docenioną przez nasze jury, w składzie: Pani Dyrektor Iwona Maciuła, Pani Sylwia Pawłowska, Sonia Garbowska oraz Patrycja Grzywacz, została klasa 1p. Drugie miejsce, po zaciętej dogrywce, zdobyła klasa 1m, natomiast trzecie - 1o. Każda z klas podeszła do zadań z dystansem i humorem, dzięki czemu wszyscy się świetnie bawili. 

Po części rozrywkowej przyszedł czas na bardziej oficjalną, mianowanie świeżo upieczonych licealistów na członków naszej szkoły. W obecności Dyrektora szkoły Pana Mirosława Mendeckiego oraz poczty sztandarowej ZS10 przewodniczący klas, w imieniu swoim i kolegów z klasy, złożyli uroczystą przysięgę, która przypieczętowała ich przynależność do społeczności szkolnej.

Nowym uczniom gratulujemy dołączenia do grona młodzieży "dziesiątki" i życzymy owocnej nauki!

Ewelina Mucha 2p

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!