13.10.2014 r. odbyło się uroczyste, coroczne przyjęcie nowych uczniów do społeczności szkolnej. Klasy pierwsze zmierzyły się z nie lada wyzwaniami. Od grupowych po indywidualne DSCN1575 konkurencje mogli pokazać na co ich stać. Uczniowie musieli wykazać się sprytem, zaangażowaniem, ale przede wszystkim pomysłowością. Najbardziej docenioną przez nasze jury, w składzie: Pani Dyrektor Iwona Maciuła, Pani Sylwia Pawłowska, Sonia Garbowska oraz Patrycja Grzywacz, została klasa 1p. Drugie miejsce, po zaciętej dogrywce, zdobyła klasa 1m, natomiast trzecie - 1o. Każda z klas podeszła do zadań z dystansem i humorem, dzięki czemu wszyscy się świetnie bawili.

Po części rozrywkowej przyszedł czas na bardziej oficjalną, mianowanie świeżo upieczonych licealistów na członków naszej szkoły. W obecności Dyrektora szkoły Pana Mirosława Mendeckiego oraz poczty sztandarowej ZS10 przewodniczący klas, w imieniu swoim i kolegów z klasy, złożyli uroczystą przysięgę, która przypieczętowała ich przynależność do społeczności szkolnej.

Nowym uczniom gratulujemy dołączenia do grona młodzieży "dziesiątki" i życzymy owocnej nauki!

Ewelina Mucha 2p

link do galerii