W piątek 17.10.2014r. miały miejsce warsztaty z decoupage. To technika plastyczna polegająca na ozdabianiu przedmiotów metodą DSCN7161 serwetkową. Warsztaty przeprowadziła p. Elżbieta Dyl dla chętnych uczniów realizujących europejski projekt BEST. W ramach warsztatów młodzież wykonała świąteczne ozdoby – bombki, zakładki do książek, zawieszki, wizytówki na prezenty i breloczki do kluczy. Ozdoby będą sprzedawana podczas kiermaszu świątecznego w krajach partnerskich realizujących projekt. Efekty zmagań warsztatowych można zobaczyć w galerii.

Kawał dobrej roboty wykonały: Martyna Kamieniorz, Adrianna Chojnowska, Daria Twardoch, Oliwia Telęga, Ewelina Mucha, Sonia Żurek, Sandra Bednorz, Dagmara Augustynowicz, Marlena Bator, Agata Kornacka i Magda Holewa.

link do galerii