foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W piątek 17.10.2014r. miały miejsce warsztaty z decoupage. To technika plastyczna polegająca na ozdabianiu przedmiotów metodą DSCN7161 serwetkową. Warsztaty przeprowadziła p. Elżbieta Dyl dla chętnych uczniów realizujących europejski projekt BEST. W ramach warsztatów młodzież wykonała świąteczne ozdoby – bombki, zakładki do książek, zawieszki, wizytówki na prezenty i breloczki do kluczy. Ozdoby będą sprzedawana podczas kiermaszu świątecznego w krajach partnerskich realizujących projekt. Efekty zmagań warsztatowych można zobaczyć w galerii.

Kawał dobrej roboty wykonały: Martyna Kamieniorz, Adrianna Chojnowska, Daria Twardoch, Oliwia Telęga, Ewelina Mucha, Sonia Żurek, Sandra Bednorz, Dagmara Augustynowicz, Marlena Bator, Agata Kornacka i Magda Holewa.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!