DSCN1802Jak przekonaliśmy się 13 października na uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej jest to możliwe. Okazało się, że w uczniach naszego liceum – klasie 2m - drzemie olbrzymi potencjał. Wyreżyserowali i poddali własnej interpretacji musical West Side Story. Wystąpili wszyscy, dzieląc pomiędzy siebie mniejsze i większe role. Ci, którzy nie czuli się na siłach wystąpić, uczestniczyli w przygotowaniach, tworząc scenografię lub choreografię. Nad całością czuwała – po raz pierwszy w charakterze reżysera - Aleksandra Rojek. Główne role zagrali (a przede wszystkim wyśpiewali) Milena Wojtek i Marcin Oleszczuk.

Wszystkim gratulujemy pomysłu, wychowawczyni p. S. Christ zaangażowania. Dziękujemy za pamięć!

Grono Pedagogiczne ZS nr 10

link do galerii