foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSCN1802Jak przekonaliśmy się 13 października na uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej jest to możliwe. Okazało się, że w uczniach naszego liceum – klasie 2m - drzemie olbrzymi potencjał. Wyreżyserowali i poddali własnej interpretacji musical West Side Story. Wystąpili wszyscy, dzieląc pomiędzy siebie mniejsze i większe role. Ci, którzy nie czuli się na siłach wystąpić, uczestniczyli w przygotowaniach, tworząc scenografię lub choreografię. Nad całością czuwała – po raz pierwszy w charakterze reżysera - Aleksandra Rojek. Główne role zagrali (a przede wszystkim wyśpiewali) Milena Wojtek i Marcin Oleszczuk.

Wszystkim gratulujemy pomysłu, wychowawczyni p. S. Christ zaangażowania. Dziękujemy za pamięć!

                                                                                                                                             Grono Pedagogiczne ZS nr 10

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!