foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Serdecznie zapraszamy do udziału w gali "U nos w Mikulach", która odbędzie się - juz po raz trzeci - w MDK nr 1 19 listopada o godz. 16:30. Tym razem hasłem przewodnim organizatorzy uczynili zdanie W Mikulach gro muzyka. W przedsięwzięciu węzmą udział placówki oświatowe z naszej dzielnicy - w tym nasza szkoła, a gościem honorowym będzie Dariusz Walerjański - mocno zwiazany ze Śląskiem i jego tradycją.

Nad całością czuwają p. Z. Zappel i K. Łaskarzewska oraz Rada Dzielnicy Mikulczyce i dyrektor MDK nr 1 - J. Makowski.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!