foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC 0295.JPGDnia 10  listopada odbył się finał II Turnieju Kostki Rubika „Zakręcona Dziesiątka”. Dzięki pozyskaniu sponsorów – „Magiczna Kostka” oraz „Netcube”, uczestnicy zawodów wzbogacili się o nowe kolekcje kostek. Zawody zostały rozegrane w następujących konkurencjach: 2x2, 3x3, 3x3 OH (jedną ręką), 4x4, 5x5, Skewb, Pyraminx, Megaminx. W klasyfikacji generalnej najlepszy okazał się Kamil Pomietło z klasy 4b/d, II miejsce przypadło Soni Reinert z klasy 4b/d, III zajął Kamil Fortuna z klasy 3o.

Dla zainteresowanych zamieszczamy najlepsze wyniki uczestników: 2x2 – 5 sekund Kamil Pomietło, 3x3 – 15 sekund Kamil Pomietło, 4x4 – 59 sekund Sonia Reinert, 5x5 – 2 min 46 sekund Kamil Pomietło.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w zawodach okręgowych!

link do galerii

p. S. Kafel 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!