dzień żaka 1W dniu 11 grudnia w naszej szkole - jak co roku - odbył się II Dzień Anioła czyli Dzień Żaka. Z tej okazji tegoroczni maturzyści przygotowali dla nas wiele atrakcji i masę rozrywki. Od samego rana na szkolnych korytarzach były rozstawione stoliki z pysznym ciastem, kanapkami, tostami oraz z własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi. Wszystko było można nabyć po bardzo przystępnej cenie. W tym wyjątkowym dniu – jeśli uczniowie sobie tego zażyczyli – nie musieli mieć lekcji! Zamiast tego klasa mogła wspólnie udać się na film, lub mecze piłki nożnej i koszykowej. Drużyny składały się z nauczycieli i uczniów, niestety w tym roku przewagę uzyskali ci pierwsi. Oprócz tego można było wybrać się na karaoke, recital poezji śpiewanej albo wylosować dzień bez pytania u panny młodej! Można też było się trochę, kolokwialnie mówiąc, pobać w sali strachów. Z pewnością tego dnia wszyscy dobrze się bawili i  wiele też skorzystali – młodsi uczniowie dzień rozrywki, a maturzyści pomoc finansową z uzbieranych pieniędzy.

A. Małachowska 2o

dzień żaka 2Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania II Dnia Anioła serdecznie dziękujemy: szczególnie maturzystom i ich wychowawcom. Dzięki pomocy naszych kolegów ze szkoły gimnazjalnej i średniej zebraliśmy w tym roku 1834 zł! Pieniądze przeznaczymy na Świąteczną Paczkę i dla najbardziej potrzebujących maturzystów.dzień żaka 3