foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

impresjeNasi uczniowie zajmują czołowe miejsca w zawodach artystycznych. Szczególnie zatem miło poinformować nam, że uczennica naszego liceum - Joanna Grelska (3o) otrzymała Grand Prix w XVII Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Impresje baletowe".  Sandra Bednorz (2m) zdobyła II miejsce (przygotowuje się pod okiem p. E. Dyl), a Dominika Giesa (3o) wyróżnienie.baletowe1

 

 

 

Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym koleżankom.

Brawo dziewczyny!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!