foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

5 grudnia w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach odbyła się gala Konkursu Młodych Talentów, w której mogli brać udział uczniowie wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurencje zostały podzielone na dwie kategorie: działań aktorskich oraz literackich i plastycznych. Jako przedstawicielki naszej szkoły wystąpiły Kamila Kocur oraz Joanna Rogut z 1B gim. i Kornelia Moczulska, Patrycja Kuźma i Magdalena Szołdra z 2 m LO. Uczennice zaprezentowały się w kategorii ,,Małe Formy Teatralne''.

Magdalena Szołdra zajęła pierwsze miejsce w kategorii monodram, a Kamila Kocur i Joanna Rogut otrzymały trzecie miejsce za krótkie przedstawienie.

Uczennice przygotowywały się w ramach zajęć teatru szkolnego ,,Grosz'' pod kierunkiem pań: K. Kowalskiej - Bławat i Z. Zappel. Gratulujemy!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!