foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

bozeWielkimi krokami zbliża się nasz ulubiony okres w roku - Święta Bożego Narodzenia. Niejedno mieszkanie przeszło już zapachem choinki i korzennych pierniczków. Zaczęło się gorączkowe porządkowanie wszelkich zakamarków. A wszystko po to, aby godnie przywitać niespodziewanego gościa - Dzieciątko Jezus, które w tym dniu zsyła na nas swoją łaskę.Tradycyjnie, otoczeni 12 potrawami przełamujemy się opłatkiem z najbliższymi składając sobie  życzenia. Kątem oka wypatrujemy prezentów opatrzonych naszym imieniem. Wszystko to nieodłączne elementy świąt, których nie może zabraknąć! Dlatego życzenia, które do Was kierujemy niosą nadzieję, że spędzicie święta wśród bliskich  osób, w zgodzie i spokoju, a radość, jaką dają prezenty, niech towarzyszy Wam przez cały nadchodzący rok. 

Czego więcej, sukcesów w szkole i aby nauka nie była powodem stresu i problemów. Jednym słowem - Wszystkiego Dobrego! 

J. Orłowska 3p

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!