okrmajI tym razem udało się zaistnieć na 60 międzywojewódzkich eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Z przyjemnośćią informujemy, że Milena Wojtek wraz z niezastąpionym od trzech lat zespołem: Agata Kornacka, Michał Koziński i Wojciech Stenzel zdobyłaokrmaj1 wyróżnienie. Gratulujemy serdecznie, bo konkurencja była duża, a młodzież z ośrodków w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie bardzo dobrze przygotowana. Dziękujemy za reprezentowanie szkoły (szczególnie naszym dwóm maturzystom, którzy dzielnie przygotowują się do egzaminu dojrzałości i konkursów) i życzymy dalszych sukcesów.