foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

seashore428 maja w naszej szkole odbędzie sie kolejny dzień otwarty - tym razem dla uczniów gimnazjów. Czeka na nich wiele atrakcji m.in. pokaz doświadczeń chemicznych, fizycznych, warsztaty z biologii pt. ,,Poznaj swój organizm", z matematyki, językowe oraz pokaz aerobiku. Warte uwagi też będzie spotkanie z maratończykiem.

Serdecznie wszystkich zapraszamy. Przyjdźcie, bo warto!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!