foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 0479W dniu 28 maja przeprowadziliśmy w ZSnr10 zajęcia otwarte, by pokazać co nowego dzieje się w naszej szkole. Dobrze zaprezentowała się grupa technikum. Można było przyglądać się pracy naszej nowo zakupionej drukarce 3D, pobawić się programowalnymi klockami lego, podpatrzeć, w jaki sposób są realizowane zajęcia w technikum w zakresie sieci i urządzeń peryferyjnych. Mocno zaprezentowała się pracownia elektroniczna, uchylając rąbka wiedzy z zakresu elektroniki.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!