foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Projekt 128 maja odbył się w naszej szkole Dzień Projektów, czyli coroczna prezentacja projektów edukacyjnych w gimnazjum. Tradycyjnie, publicznością oglądającą przygotowane prezentacje byli uczniowie klas pierwszych i drugich gimnazjum. Trzyosobowe komisje składające się z nauczycieli różnych przedmiotów oceniały materiały wizualne oraz multimedialne wykonane przez naszą młodzież, niejednokrotnie przyznając im najwyższe oceny.p3 Natomiast konkursy, quizy, a nawet degustacje towarzyszące poszczególnym prezentacjom, skutecznie umilały czas zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom dnia.

Wszystkim uczniom przedstawiającym wyniki swojej pracy gratulujemy pomysłów, z kolei pozostałych zapraszamy do pracy w grupach projektowych w przyszłym roku szkolnym.

p. M. Siegmund

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!