Projekt 128 maja odbył się w naszej szkole Dzień Projektów, czyli coroczna prezentacja projektów edukacyjnych w gimnazjum. Tradycyjnie, publicznością oglądającą przygotowane prezentacje byli uczniowie klas pierwszych i drugich gimnazjum. Trzyosobowe komisje składające się z nauczycieli różnych przedmiotów oceniały materiały wizualne oraz multimedialne wykonane przez naszą młodzież, niejednokrotnie przyznając im najwyższe oceny.p3 Natomiast konkursy, quizy, a nawet degustacje towarzyszące poszczególnym prezentacjom, skutecznie umilały czas zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom dnia.

Wszystkim uczniom przedstawiającym wyniki swojej pracy gratulujemy pomysłów, z kolei pozostałych zapraszamy do pracy w grupach projektowych w przyszłym roku szkolnym.

p. M. Siegmund

link do galerii