foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Projekt 128 maja odbył się w naszej szkole Dzień Projektów, czyli coroczna prezentacja projektów edukacyjnych w gimnazjum. Tradycyjnie, publicznością oglądającą przygotowane prezentacje byli uczniowie klas pierwszych i drugich gimnazjum. Trzyosobowe komisje składające się z nauczycieli różnych przedmiotów oceniały materiały wizualne oraz multimedialne wykonane przez naszą młodzież, niejednokrotnie przyznając im najwyższe oceny.p3 Natomiast konkursy, quizy, a nawet degustacje towarzyszące poszczególnym prezentacjom, skutecznie umilały czas zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom dnia.

Wszystkim uczniom przedstawiającym wyniki swojej pracy gratulujemy pomysłów, z kolei pozostałych zapraszamy do pracy w grupach projektowych w przyszłym roku szkolnym.

p. M. Siegmund

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!