Hiszpania kurs 3DTo, że projekty w naszej szkole działają prężnie wszyscy o tym wiedzą. Dopiero skończyliśmy jeden z nich w ramach Leonardo da Vinci, a już spodziewamy się nowego. Jest to ważne nie tylko z punktu widzenia nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów, którzy rozwijają swoje zdolności. Jedną z ciekawszych umiejętności zdobytych w ostatnim roku przez młodzież naszego technikum była możliwość zapoznania się z obsługą i możliwościami drukarki 3D, którą zakupiliśmy i z której na bieżąco korzystamy. Teraz nasi aktywni nauczyciele i uczniowie chcą uczestniczyć w budowie drona, w ramach projektu Erazmus+. To naprawdę ciekawe doświadczenie. Jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia – cieszymy się bardzo, że mamy tak zaradnych i ciągle chcących rozwijać swoje dodatkowe umiejętności uczniów i nauczycieli. Nowy międzynarodowy projekt, z udziałem Hiszpanii, Chorwacji i Słowenii pozwoli zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia, a także szkolić umiejętności językowe.

Życzymy powodzenia w nowym projekcie!