foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Hiszpania kurs 3DTo, że projekty w naszej szkole działają prężnie wszyscy o tym wiedzą. Dopiero skończyliśmy jeden z nich w ramach Leonardo da Vinci, a już spodziewamy się nowego. Jest to ważne nie tylko z punktu widzenia nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów, którzy rozwijają swoje zdolności. Jedną z ciekawszych umiejętności zdobytych w ostatnim roku przez młodzież naszego technikum była możliwość zapoznania się z obsługą i możliwościami drukarki 3D, którą zakupiliśmy i z której na bieżąco korzystamy. Teraz nasi aktywni nauczyciele i uczniowie chcą uczestniczyć w budowie drona, w ramach projektu Erazmus+. To naprawdę ciekawe doświadczenie. Jak widać apetyt rośnie w miarę jedzenia – cieszymy się bardzo, że mamy tak zaradnych i ciągle chcących rozwijać swoje dodatkowe umiejętności uczniów i nauczycieli. Nowy międzynarodowy projekt, z udziałem Hiszpanii, Chorwacji i Słowenii pozwoli zdobywać wiedzę, wymieniać doświadczenia, a także szkolić umiejętności językowe.

Życzymy powodzenia w nowym projekcie!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!