foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSCN526018 września w Kopalni Sztuki Demex odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII Mędzynarodowego Konkursu Rysownia, w którym nasza licealistka zdobyła wyróżnienie. To juz trzecia nagroda dla Martyny w tej imprezie, gdyż we wcześniejszych edycjach jury również doceniało talent naszej koleżanki. Cieszymy się bardzo z sukcesu i zachęcamy wszystkich do odwiedzenia Zabytkowej Kopalnii przy ulicy Hagera, gdzie do października  można podziwiać prace wszystkich nagrodzonych w tegorocznym Konkursie Rysowania.DSCN5258

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Martynie i p. Elżbiecie Dyl pod okiem, której - już od wielu lat - pracuje.

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!