foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

21688254595 4e81479d4d h24 września w sali nr 104 uczniowie klas licealnych wraz z panią Iwoną Bartkowiak-Wieczorek spotkali się na kolejnej edycji Klapsa -  wywrotowego klubu filmowego. W przemiłej i swojskiej atmosferze z gorącą herbatą w rękach i górą słodkości, obejrzeliśmy film Clinta Eastwooda pt. 'Gran Torino'. Produkcja jest opowieścią o starszym weteranie wojennym i zaciekłym rasiście - Walcie Kowalskim, który po próbie kradzieży ukochanego samochodu przez młodego imigranta - Thao, całkowicie zmienia zdanie o ludzie Hmong. klaps 1Ekranizacja wzbudziła wiele skrajnych emocji wśród uczniów - rozbawienie, złość i wzruszenie - oraz zmusiła licealistów do przemyśleń o życiu, stereotypach, kondycji człowieka. 'Gran Torino' z pewnością szybko nie zostanie przez nas zapomniany, a my z wielką niecierpliwością oczekujemy już kolejnego wieczoru filmowego.  

Weronika Sąpor  kl. 2o 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!