foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Dnia 29 września klasa 2m wraz z wychowawcą  p. Anną Ośmiałowską została zaproszona na Ogólnopolską Konferencję Ekologiczną pt. „Niska emisja – problem współczesnych ludzi” organizowaną  przez PTH „ Technika” w Gliwicach. W trakcie konferencji p. Anna Ośmiałowska wystąpiła  z referatem ukazującym realizację ubiegłorocznego szkolnego projektu ekologicznego „Nie dla niskiej emisji, czyli czy wiesz czym oddychasz?” - prowadzonego pod patronatem NFOŚiGW. Tematyka referatu omawiała problemy zanieczyszczenia powietrza w Mikulczycach i okolicach Zabrza, w tym prace badawcze, jakie prowadziła klasa 2m.

Prelekcje naukowców zaproszonych na konferencję wniosły wiele wiedzy o zagrożeniach, aspektach prawnych, sposobach zapobiegania i metodach badań nad niska emisją w Polsce i na świecie dla wszystkich uczestników.

p. A. Ośmiałowska

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!