foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Screenshot 2015 09 30 20 01 21 1W minioną sobotę, jak co roku, przez Plac Wolności w Zabrzu przeszedł barwny korowód. Tematem tegorocznego przedsięwzięcia były bajki. Wśród przebierańców można było zauważyć czarownice, postaci z "Harrego Pottera", "Smerfów", "Piratów z Karaibów", "Minionków", "Krainy lodu", a także wiele innych kolorowych bohaterów.Screenshot 2015 09 30 20 01 56 1 Pracownicy Urzędu Miasta - na czele z panią prezydent Małgorzatą Mańką- Szulik rozdawali wspaniałe słoneczniki. Ulicą Zabrza przejeżdżały też niesamowite, przykuwające uwagę zabytkowe samochody. Na paradzie nie mogło oczywiście zabraknąć uczniów naszej szkoły! Wszyscy w wesołych nastrojach uczestniczyliśmy w zabawie. To był na pewno jeden z ciekawszych, a na pewno niesamowicie barwnych bajkowo korowodów. Chociaż pogoda nie dopisała wszystkim dopisywał dobry humor.

Sara Maligłówka kl. 2m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!