foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Z przyjemnością informujemy, że Magdalena Archacka - uczennica klasy 3m - otrzymała jednorazowe stypendium Fundacji ks. Malińskiego "Będzie lepiej". Została lauretką Ogólnopolskiego Konkursu na pracę literacką pt. "Wrażliwość na Polskę" zajmując II miejsce w kraju. Uroczyste węczenie nagród będzie miało miejsce w Krakowie.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

strona fundacji

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!