foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

04 milena wojtek23 października 2015 roku w Świętochłowickim Centrum Kultury odbył się VI wojewódzki konkurs pieśni sakralnej. Wśród uczestników znalazły się03 aleksandra rojek dwie uczennice naszej szkoły i jak zwykle nie zawiodły. Gratulujemy serdecznie Milenie Wojtek, która wyśpiewała I miejsce i Aleksandrze Rojek za zajęcie II miejsca oraz Agacie Kornackiej za akompaniament.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 8 listopada na godz. 17:30 do parafii św. Auguystyna w Świętochłowicach na koncert finałowy. Naprawdę warto!

link do strony

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!