foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Hellowin 130 października 2015 w naszej szkole odbyły się warsztaty językowo-kulturowe Halloween, które dzięki uprzejmości i współpracy uczniów klas drugich gimnazjum, zamieniły się w zajęcia pełne dobrej zabawy! Nowo przybyłe klasy pierwsze miały okazję odświeżyć sobie co nieco informacji na temat sposobów obchodzenia tego święta, a także wziąć udział w typowych grach i zabawach – nie obyło się bez wyławiania jabłek z wody czy wróżenia z kart! Hellowin 2

Serdecznie dziękujemy uczniom klas drugich, którzy pod okiem pani Julianny Polit, Stelli Maćkowskiej, Magdy Bielawskiej oraz Joanny Suligowskiej rewelacyjnie poprowadziły czterogodzinne warsztaty. Dziękujemy również wszystkim osobom, które poświęciły swój czas na przygotowanie przepięknych, strasznych dekoracj!

p. M. Bielawska

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!