foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Za nami IV edycja gali „U nos w Mikulach – śląskie straszydla”. We wtorek - 17.11.2015r. na scenie MDK pojawiły się postaci skarbnika, czarownicy, Mikulemeluzyny, utopca, szczigi, zmory i diobła. Wierszyki, scenki oraz tańce zachwyciły publiczność w domu kultury. W uroczystości wzięły udział maluszki z przedszkoli nr 35 i 45  oraz Zespołu Przedszkoli nr 1, a także dzieci ze szkół nr 24 oraz 26 oraz młodzież z Zespołu Szkół nr 10.  Dzieci były niezwykle przekonywujace. Odgrywały swe role, posługując się gwarą śląską. Na końcu gali  wystąpił zespół „Maczki”.

Dziękujemy serdecznie za przygotowanie ciekawej imprezy paniom: E. Dudzie, Z. Zappel, J. Wienchor., B. Baksik, E. Dyl, M. Kocurowi i Ilonie Cieśli.

Do zobaczenia za rok!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!