foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Dnia 20.11.2015 w naszej szkole odbyła się I część imprezy „Wieczór przyrodniczy”. Uczniowie klas ponadgimnazjalnych brali udział w międzyklasowym konkursie „Walka z chorobami zakaźnymi”. Odbyły się również warsztaty przyrodnicze z biologii i chemii, na których maturzyści doskonalili wiedzę i umiejętności w oparciu o zbiory przyrodnicze oraz doświadczenia biochemiczne pod okiem swoich nauczycieli.

Wieczór dla uczniów zakończył się wręczeniem nagród rzeczowych i pozyskaniem wysokich ocen z przedmiotów przyrodniczych. Wszystkim uczestnikom i organizatorom bardzo dziękujemy.

Do zobaczenia w marcu na II części „ Wieczoru przyrodniczego”!

p. A. Ośmiałowska

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!