Dnia 20.11.2015 w naszej szkole odbyła się I część imprezy „Wieczór przyrodniczy”. Uczniowie klas ponadgimnazjalnych brali udział w międzyklasowym konkursie „Walka z chorobami zakaźnymi”. Odbyły się również warsztaty przyrodnicze z biologii i chemii, na których maturzyści doskonalili wiedzę i umiejętności w oparciu o zbiory przyrodnicze oraz doświadczenia biochemiczne pod okiem swoich nauczycieli.

Wieczór dla uczniów zakończył się wręczeniem nagród rzeczowych i pozyskaniem wysokich ocen z przedmiotów przyrodniczych. Wszystkim uczestnikom i organizatorom bardzo dziękujemy.

Do zobaczenia w marcu na II części „ Wieczoru przyrodniczego”!

p. A. Ośmiałowska