foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Jak co roku odbyły się na warsztatach dziennikarskich, w klasie drugiej, zajęcia z panią dziennikarz - Katarzyną Włodarczyk. Nasi koledzy opróczSCN 0001 przysłuchiwaniu się ciekawemu wykładowi, czynnie uczestniczyli w warsztatach tworząc własne teksty na temat najbliższych szkolnych wydarzeń. Jeden z nich – Sary Maligłówki z 2m - umieszczono w czwartkowych „Nowinach zabrzańskich”.

Nasi licealiści nie próżnują, stale uczestniczą w życiu szkoły i miasta. Gratulujemy zapału!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!