W poniedziałek 7 grudnia zapraszamy do udziału w IV ZABRZAŃSKICH DNIACH ANIOŁA – naszej tradycyjnej akcji CIASTO.

Każdą klasę jak zawsze prosimy o upieczenie ciasta. Będziemy je sprzedawać od godziny 9.00 na szkolnym korytarzu. Każdy uczeń przebrany w tym dniu za Anioła jest zwolniony z pytania oraz niezapowiedzianej kartkówki. Jednocześnie najlepsze przebranie nagrodzimy biletem do Multikina (zdjęcia będą wykonywane podczas przerw na I piętrze). Klasa, która kupi najwięcej słodkości ma szansę wygrać możliwość wyjścia, np. do kina.

W tym roku wspomagamy Oddział Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Zabrzu oraz fundację Iskierka.

Bądźmy Aniołami choć przez jeden dzieŃ!

P. S. Kafel