foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W poniedziałek 7 grudnia zapraszamy do udziału w IV ZABRZAŃSKICH DNIACH ANIOŁA – naszej tradycyjnej akcji CIASTO.

Każdą klasę jak zawsze prosimy o upieczenie ciasta. Będziemy je sprzedawać od godziny 9.00 na szkolnym korytarzu. Każdy uczeń przebrany w tym dniu za Anioła jest zwolniony z pytania oraz niezapowiedzianej kartkówki. Jednocześnie najlepsze przebranie nagrodzimy biletem do Multikina (zdjęcia będą wykonywane podczas przerw na I piętrze). Klasa, która kupi najwięcej słodkości ma szansę wygrać możliwość wyjścia, np. do kina.

W tym roku wspomagamy Oddział Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Zabrzu oraz fundację Iskierka.

Bądźmy Aniołami choć przez jeden dzieŃ!

P. S. Kafel

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!