foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

o2Sukcesów naszych koleżanek z klasy 3m nie ma końca. 3 grudnia - jak co roku - w zimowej, już świątecznej atmosferze odbył się w Gliwicach VII Międzyszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej, gdzie oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Cieszymy się bardzo, że Ola Rojek i Milena Wojtek, kolejno zdobyły II i III miejsce, spisując się jak zwykle na Adaśmedal. Wykonały utwór "Boję się" z musicalu "Romeo i Julia" i "Ucisz serce" A. Osieckiej. Dziękujemy również akompaniatorom: Adamowi Kozińskiemu i debiutującej w tej roli Milenie.

Życzymy dlaszych sukcesów!

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!