ImDnia 22 grudnia Samorząd Uczniowski tradycyjnie już zaprosił na spotkanie opłatkowe dyrekcję szkoły oraz przewodniczących klas.

Oprócz życzeń świątecznych i noworocznych p. dyrektor wręczył nagrody publiczności z Nocy Talentów dla Aleksandry Rojek, Mileny Wojtek oraz Klaudii Wydra. Podsumowaliśmy też działalność i aktywność klas w I semestrze: I miejsce (możliwość wyjścia np. do kina) – 1m., 1o, 3p (pół dnia), II miejsce (dzień bez pytania) – 1p, 2p, 3c, 1c,  III miejsce (godzina bez pytania) – 3o, 3m., 2m.

Piękną inicjatywą wykazała się klasa 3p, której uczniowie zrezygnowali w tym roku z wzajemnych prezentów świątecznych i każdy przyniósł paczkę dla dzieci z Oddziału Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Zabrzu - z fundacji „Iskierka”. Dziękujemy też za zdjęcia konkursowe z wigilii klasowych, podsumowanie wkrótce.

Zapraszamy do dalszej pracy

link do galerii