DSC 0381Kolejny Dzień Żaka za nami.

Maturzyści przejęli szkołę 8 stycznia – spotkaliśmy w tym dniu m.in. górników, pielęgniarki, lekarzy, anioły, diabła, pszczółkę, kucharkę, żołnierzy i wielu wielu innych przebierańców. Można było zaopatrzyć się w pyszne ciasta, gofry czy tosty, zrobić sobie tatuaż, pooglądać filmy czy pójść na  karaoke lub gry komputerowe. Dużą atrakcją cieszył się mecz nauczyciele-maturzyści. Po zaciętej grze w piłkę nożną zwyciężyli uczniowie zaś siatkówka już należała do nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość, hojność i włączenie się do zabawy: dziękujemy dyrekcji szkoły, nauczycielom, młodzieży, pani Magdzie z szkolnego sklepiku oraz tym wszystkim, którzy nas wspierali i oczywiście wychowawcom za pomoc.

Zebraliśmy ponad 2300zł.

Maturzyści