foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Przesłuchania do finału IX Wojewódzkiego Festiwalu Młodych Talentów trwały trzy dni. Uczestniczyło w nich ponad stu solistów w różnym wieku, w czterech kategoriach wiekowych. Ostatecznie do finału zakwalifikowano 35 osób, z tego w kategorii ponadgimnazjalnej tylko 12, z czego dwie to uczennice naszej szkoły. 

Gratulujemy Milenie Wojtek i Aleksandrze Rojek. Życzymy powodzenia w finale, który będzie miał miejsce 7 kwietnia.

lista finalistów

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!