foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Ola OKRW 61. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni. Podczas trwających od piątku do soboty zmagań, których stawką był awans do eliminacji regionalnych w Katowicach, mieliśmy okazję posłuchać poezji śpiewanej czy monodramów. Zarówno w Piwnicy Rysia, jak i na deskach Teatru Nowego nasi reprezentanci osiągnęli pełny sukces. W kategorii poezja śpiewana pierwsze miejsce zdobyły Aleksandra Rojek oraz Milena Wojtek, a na wyróżnienie zasłużył Adam Stryjakiewicz. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się także Magdalena Archacka, która zaprezentowała się publiczności w kategorii „wywiedzione ze słowa”. Nie byłoby jednak tych zwycięstw bez akompaniatorów: Agaty Kornackiej, Karoliny Badury, Pauliny Pudlo, Wojciecha Stenzla, Adama Stryjakiewicza oraz Adama i Michała Kozińskich, którym należą się słowa podziękowania.

Gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy powodzenia w Katowicach!

 Katarzyna Smutek kl.3m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!